Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

catering impreza

Letnie miesiące obfitują w bardzo popularne ostatnio imprezy w plenerze czy pikniki firmowe, ale właściwie co rusz w różnych miejscowościach w Polsce prowadzone są gale, benefisy albo sympozja. Takie imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której integralnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i podane posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezę – niezbędny na prestiżowych galach

Zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym urządzisz piknik bądź masz zabukowaną salę na event? Pierwszy etap za Tobą! Teraz musisz zatroszczyć się o to, by zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia apetycznych przekąsek, ciepłych posiłków oraz trunków. Miej na uwadze, że w czasie prestiżowych wydarzeń nie można postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i oczekiwać, iż zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Istotna jest cała oprawa – przemyślany rozkład stolików, stylowe ozdoby, ale też poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy niewątpliwie będą także pod wrażeniem, jeśli potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu jak w topowych restauracjach.

Czy warto skorzystać z usług cateringu na imprezy?

Plusem korzystania z oferty cateringu imprezowego jest bez wątpienia to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi rewelacyjne menu, ale też drobiazgowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy będą dowiezione w wyznaczone miejsce, ekipa firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoły, a następnie wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie wydarzenia. Na życzenie klienta, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić obecnych demonstracją live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, aby obserwować z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego rodzaju imprez, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki gości. W trakcie ustalania szczegółów zamówienia zasugeruje ona, jakie zakąski, dania oraz napoje idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]