Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

sklep woocommerce, wdrożenia woocommerce

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeśli nie posiadasz w ogóle strony internetowej i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – błyskawiczna personalizacja sklepu

Ze względu na to, jak ogromną popularnością cieszą się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, iż błyskawicznie opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma mnóstwo atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z wykorzystaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie odbiorców. Za sprawą wdrożenia stosownych wtyczek zwiększa się także elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić użytkownikom zlecenie przelewów za zamówienie m.in. za pośrednictwem Transferuj.pl czy PayU.pl. WooCommerce umożliwia także ewaluację sprzedaży (generowanie różnego rodzaju statystyk) i integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – tylko niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, użycie jedynie sprawdzonych, potrzebnych wtyczek oraz poprawną semantykę kodu sklepu. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą także blog, na którym łatwo można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowościach albo zamieszczać opinie i poradniki odnośnie oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]