Sprzątanie strychów i piwnic – nie rób tego sam!

utylizacja mebli Kraków, opróżnianie piwnic Kraków

W dużej części domów znajduje się strych i piwnica. Na ogół miejsca te służą nam jako składziki na przeróżne starocie. Zwykle wszystko to, czego nie potrzebujemy, wynosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co w sytuacji, gdy ta lekceważona powierzchnia domu zacznie być nam niezbędna? Wówczas najrozsądniej jest postawić na usługi świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma sprzątanie strychów , a także piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co usunie firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Decydują się na nie ci, którzy z najróżniejszych przyczyn muszą posprzątać ogromną powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Fachowa firma może wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko małe przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale nawet meble czy popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy działające i w dużych i w małych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeżeli w piwnicy bądź na strychu przechowujemy nieużywane szafy, kanapy, fotele bądź meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest niemałym wyzwaniem. Należy pamiętać, że w wielu wypadkach na terenie mniejszych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy w roku, gdyż zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie prowadzą wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze oferują fachowe firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy zajmujące się opróżnianiem strychów i piwnic są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz niepotrzebne przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie właściwego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi śmieci, troszcząc się o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy firmy zatroszczą się o to, aby podczas prac wszystko przebiegło jak należy.

Dane adresowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]