Sala na przyjęcie okolicznościowe – na co zwrócić uwagę?

Sala na przyjęcie okolicznościowe – na co zwrócić uwagę?

Organizacja przyjęć - więcej informacji o tej usłudze.

Gdy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zwykle naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Ale ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to również chrzciny, komunie święte oraz „18-tki”. Jeśli wykaz gości jest bardzo długi, zwykle nie jesteśmy w stanie zaplanować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest wynajęcie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z innymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. imieniny albo osiemnastka, , na której bawić się będą w większości dorośli, gościom trzeba zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Natomiast przyjęcia, w których znaczną część gości stanowią kilkulatki, a więc komunie czy chrzty, dobrze jest zorganizować w miejscu, które oprócz wydzierżawienia sali w środku obiektu oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się za szybko zabawą i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Przekąski podawane uczestnikom także trzeba dobrać do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskich salach lub w plenerze

Wyszukanie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, jest stosunkowo proste, ale niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście królewskiej oprawie odbywają się tu komunie, chrzty oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zająć jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można ugościć nawet do 130 osób. A gdy zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści aż 300 gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ustawienia i ozdobienia stołów, poprzez dostarczenia dań, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i kucharzy.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]