Przyjęcie ślubne – jak znaleźć idealne miejsce na wesele?

Przyjęcie ślubne – jak znaleźć idealne miejsce na wesele?

Dom weselny Kraków - ta niezwykła oferta Cię usatysfakcjonuje.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym bliscy państwa młodych i zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a często nawet lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, które przed nią się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy spędzą ten specjalny dzień w wygodnych warunkach.

Sala na wesele – jakie okoliczności wypada wziąć pod uwagę?

Poszukując sali na wesele para młoda musi uwzględnić parę istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, żeby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, by mieli salę taneczną. Oprócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna i czy dojazd do niej będzie łatwy. Jeżeli na ślub poproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, wypada szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata baza noclegowa. Trzecią kwestią jest sama organizacja wesela, czyli wybranie menu, znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i dekoracja sali . Takie obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na 130 gości

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować zabawę weselną w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach biesiady ślubne wyprawia się od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne pomieścić ok. 130 gości. Wesele może zostać urządzone też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa więc dłużej aniżeli 30-40 minut.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]