Profesjonalna opieka nad grobem

Profesjonalna opieka nad grobem

Jeżeli potrzebujesz zamówić sprzątanie grobów Kraków, skieruj się na http://www.pong-malopolska.pl.

Wygląd grobów zmarłych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki położone są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na opisywaną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek oraz pomoc w załatwieniu administracyjnych formalności lub poprawienia liter.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Stawki, które należy opłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są w szczególności od rodzaju pomocy – kiedy decydujemy się na tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od 30 do 40 zł. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma czyściła grób regularnie, musimy pogodzić się z wydatkiem około 400 złotych rocznie. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są również od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]