Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Pełna oferta lokalu na imprezę w Krakowie znajduje się tutaj.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne i pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, których intencją zbudowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, aby świętować osiągnięte sukcesy, a także różnorodne szkolenia, konferencje oraz bankiety dla kontrahentów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być właściwie zaplanowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem w celu marketingowym.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłego lokalu!

Jeśli nie mamy w budynku firmowym odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich gali, należy szukać propozycji wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników eventu. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoją estetyką do klasy planowanej uroczystości. Prestiżowe gale dla wspólników marki, w trakcie których fetowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w zwykłym lokalu. Wskazane jest w takich przypadkach urządzić event w wyjątkowym miejscu, które stanowczo uwydatni ważność wydarzenia. A jeżeli na imprezę poproszeni będą goście nie zamieszkujący w bliskiej okolicy sali trzeba zdecydować się na lokal, znajdujący się obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać błyskawicznie.

Planowanie imprez firmowych – powierz catering sumienne firmie

Organizując imprezę firmową nie wolno nie uwzględnić tak istotnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Idealnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku rzetelnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz w umówiony punkt apetycznych potraw dla uczestników, ale też pomoże w doborze menu i zajmie się nakryciem stołów. W trakcie pokazowych bankietów wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym perfekcyjnej obsługi. Opłaca się zatem postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki do stołu, a także doświadczonych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko smakowite, ale i znakomicie prezentujące się dania.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]