Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Parking Kraków Balice - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na http://bit.ly/2RC0wGJ.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]