Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o WordPress aktualizacji? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na wpmagus.pl.

WordPress, opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się nadzwyczaj często wykorzystywanym CMS-em. Dzięki temu, że bez przeszkód można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, a przy tym jest szybki, wykorzystuje się go obecnie do projektowania sklepów internetowych oraz wymyślnych stron. Jednak ten system zarządzania treścią może być przyczyną przykrych sytuacji, w związku z tym istotną i konieczną usługą jest aktualizowanie WordPressa.

Z jakiego powodu rekomenduje się powierzyć utrzymanie WordPressa profesjonaliście?

Posiadanie strony internetowej na najświeższej wersji WordPressa jest niewątpliwie podstawą jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednakże przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zapominają o okresowej instalacji kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co wystawiają stronę na cyberataki bądź infekcję przez wirusy. Poza tym, mimo iż WordPress jest niezmiernie prostym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować nieoczekiwanymi trudnościami z poprawnym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Wobec tego istotne jest, żeby działanie to wykonał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, warto polecić opiekę nad stroną internetową niezależnemu profesjonaliście.

Opieka techniczna nad stroną – oferta dla dużych i małych przedsiębiorstw oraz blogerów

Usługa opieki nad stroną www to oferta kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, zarówno większych jak i mniejszych firm, którzy troszczą się o sprawne oraz ciągłe działanie ich strony, a także ochronę jej zasobów i baz danych. Oferta ta przydatna jest też freelancerom i blogerom mającym prywatne strony www. W podstawowym pakiecie oferty zawarta usuwanie skutków zawirusowania, wykonanie aktualizacji CMS-a oraz pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W wyższych pakietach oferowane są też wszelkiego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian zawartości i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]