Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Po więcej informacji o Kraków lotnisko parking zajrzyj tutaj.

Szybkość, komfort oraz sposobność przybycia także w bardzo odległe miejsca świata – to największe zalety lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu transport zdobył niebywałe uznanie. Podróż, której częścią jest przelot, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia problem dotarcia do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak dużą odległość najłatwiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty połączone z przyjazdem na lotnisko własnym samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać swoim autem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, dlatego też w czasie podróży nie muszą naturalnie się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, w związku z tym nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezmiernie przydatne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja wsparcia pracowników

Gdy wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się również wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Na dodatek kierowcy mogą uzyskać asystę pracowników parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowany akumulator lub ubytek powietrza w oponach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]