Kiedy i dlaczego warto korzystać z usług cateringu kanapkowego?

Kiedy i dlaczego warto korzystać z usług cateringu kanapkowego?

Catering kanapkowy - kliknij w to miejsce po więcej informacji o tej usłudze.

Przygotowanie nawet dużego przyjęcia nie jest kłopotem, o ile posiadamy wystarczająco czasu na zamawianie koniecznych produktów oraz następnie samodzielne preparacja z nich smacznych przekąsek dla zaproszonych gości zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie znaczy to od razu, że należy rezygnować z pomysłu celebracji ważnego jubileuszu. W takiej sytuacji rekomendujemy skorzystać z usług cateringu kanapkowego.

Finger food zjesz na stojąco sztućców

Catering kanapkowy, znany też jako finger food catering, to usługa kierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, jednakże korzystają z niej dość często również rozmaite instytucje i osoby prywatne organizujące szykowne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie eventu w dania w wariancie finger food, to znaczy drobne przekąski, które da się skonsumować bez siadania przy stole i nie korzystając ze sztućców. Klasyczny finger food nie wymaga też użycia talerza – to dosłownie zakąska na “jeden gryz”. Finger food to z reguły koreczki, tartoletki warzywne i owocowe lub kanapki. Ta wersja cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na imprezach, gdzie zależy nam na kontakcie wszystkich zaproszonych osób. Umożliwia on prowadzenie nieskrępowanych rozmów, przy czym nie sprowadza interakcji wyłącznie do osób siedzących przy konkretnym stoliku.

Catering finger food – tańszy niż wyrafinowane dania

Zamówienie przygotowania cateringu z przekąskami podmiotowi zewnętrznemu ma wiele atutów, które dostrzegą zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Po pierwsze, w ten sposób pozbywamy się trudności z rozstawieniem stolików i stresu z usadzaniem uczestników imprezy. Zakąski oraz schłodzone i gorące napoje postawione są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Ułatwia to organizację imprez zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach, w których wykorzystanie wystarczającej liczby stołów byłoby kłopotliwe. Catering finger food mimowolnie powoduje także, że bankiet ma mniej poważny, przyjemniejszy klimat. Należy zaakcentować, iż menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli wyszukane kolacje, a zarazem zapewnia większą swobodę dostosowania ich do potrzeb żywieniowych gości eventu. Co istotne, catering finger food nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to nierzadko bywało największą komplikacją przy organizacji wydarzeń w siedzibach firm.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]