Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Serwis okien PCV Warszawa - więcej informacji o tej usłudze.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek źle działają także czynniki atmosferyczne – żar i mróz, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może również zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]