Catering z dowozem – usługa, która ułatwi organizację rozmaitych wydarzeń

Catering z dowozem – usługa, która ułatwi organizację rozmaitych wydarzeń

Na lastrada.pl odnajdziesz pełną ofertę usługi cateringowej.

Kiedy aranżujesz ważny event rodzinny bądź firmowy, na który zapraszasz znaczną liczbę uczestników, zapewne nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując małe przekąski i napoje w najbliższym sklepie – prestiżowe eventy zazwyczaj wymagają stosownej oprawy również w obszarze poczęstunku. Wszak nie powinno się położyć na stolikach uczestników po prostu herbatników oraz oranżady. W takich przypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Catering świąteczny oraz okolicznościowy – katalog usług doświadczonych catererów

Firmy specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringowych na ogół oferują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji ślubów, urodzin czy chrzcin, catering dla firm oraz catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są szczegółowo dopasowane do wymogów poszczególnych eventów, dlatego najczęściej różnią się od siebie np. kosztem oraz wachlarzem dań sugerowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringu warto pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą wyraźnie zaprezentować swoje oczekiwania, ale zarazem być także otwartym na jego sugestie. Wszak dla caterera pomoc w obsłudze imprez rozmaitego rodzaju to codzienność, więc doświadczenie zdobyte w tej branży pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich zaproszonych gości.

Zamówienie cateringu to oszczędność czasu

Organizacja poczęstunku już dla niewielkiej ilości gości może stać się ogromnym problemem, głównie wówczas, jeśli musimy zrobić to samemu. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy spożytkować na koordynację innych kluczowych aspektów imprezy. Daje to też możliwość zaserwowania uczestnikom wyśmienitych dań przygotowanych przez doświadczonych kucharzy. Należy przy tym zaznaczyć, iż ważnym przymiotem dań dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich wygląd na talerzu. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń posiadają również swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]