Catering okolicznościowy – menu dostosowane do budżetu i potrzeb zamawiającego

Catering okolicznościowy – menu dostosowane do budżetu i potrzeb zamawiającego

Kliknij tu, aby zamówić catering okolicznościowy.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i pragniesz celebrować go wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczne grono gości, których należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też podjąć ich wybornymi posiłkami i trunkami. Możesz postarać się naszykować je na własną rękę, lecz przy większej liczbie zaproszonych trudno jest wygospodarować na to czas. Dodatkowo to twoja uroczystość i chcesz się nią nacieszyć, a nie robić za kelnera czy kryć się w kuchni. Dlatego organizację menu na rodzinne imprezy zalecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wynajęcie sali nie jest już obligatoryjne

Gdy wymienia się usługę cateringu większość osób myśli natychmiast o spotkaniach biznesowych albo cateringu na wesele. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdej pani domu było samodzielne przyszykowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę dużej liczbie uczestników rozważała ona możliwość skorzystania z zewnętrznego wsparcia w tym aspekcie. I rzeczywiście, na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi niedużych rodzinnych spotkań, a w wielu przypadkach nawet tych dużych, jeśli nie łączyło się to z wynajmem lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy zdecydujemy się wydzierżawić salę czy zechcemy urządzić zabawę we własnym domu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce zamówione menu.

Catering okolicznościowy – obsługa komunii, chrzcin oraz studniówek

Catering okolicznościowy jest usługą na dowolne rodzinne święto. Wykwalifikowani szefowie kuchni bez trudu zaplanują menu pasujące do charakteru wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na chrzciny, na komunię czy na rocznicę ślubu. Catering okolicznościowy to też obsługa komersów, półmetków i studniówek. Szukając firmy oferującej taką usługę zalecamy postawić na taką, która jest w stanie dopasować menu do wymagań i możliwości finansowych osoby zamawiającej, a także wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, między innymi udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy oferując pomoc w rozstawieniu i dekoracji stołów.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]