Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Więcej informacji o cateringu firmowym - kliknij tu.

Rozmowy biznesowe, sympozjum lub szkolenie – każda większa firma zapewne w końcu stanie przed koniecznością zaplanowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie posiłków i napojów dla jego gości. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, wypada zamówić usługę cateringu firmowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa pobrudzenia odzieży – o cateringu firmowym

Kursy i sympozja biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 5-7 godzin, nierzadko także przez parę następujących po sobie dni. Ich partycypanci otrzymują ścisły harmonogram prelekcji, między którymi zaplanowane są zazwyczaj dwie półgodzinne przerwy, w trakcie których trudno jest zjeść większy obiad w najbliższej jadłodajni. Dlatego konieczne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć w czasie przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, także zanieść ze sobą na salę, w której odbywa się wykład. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, jak również z małymi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o zabrudzenie dłoni czy garnituru. Oferta cateringu firmowego obejmuje też użyczenie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Przerwa kawowa – zatroszczy się o to firma oferująca usługę cateringu dla firm

Bufet kawowy jest niezwykle ważna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Oprócz tego jest to także sposobność rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze kwestii roztrząsanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który można spotkać na stołówkach firm, nie ma szans dorównać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych sympozjów lub płatnych wykładów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, jedząc kupione po drodze w piekarni bądź samodzielnie zrobione sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc rangę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał również o komforcie gości.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]