Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Szukasz szczegółowych informacji o pełnej ofercie wypraw w góry? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem doceniającym świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Zapraszamy na trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które kochają aktywne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju wyprawach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla podróżnych sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o dużej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem spełnić pragnienia oraz sprawdzić się w ciężkich warunkach. Exploruj.pl zatrudnia wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających specyfikę górskiego terenu, ale również chętnie dzielących się posiadaną wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Alpy oraz Dolomity.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]