Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Sprawdź, gdzie kupić shuttersy, wejdź na skyshutters.pl.

Urządzając wnętrza, z rzadka poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Zwykle wybiera się tradycyjne aranżacje, to znaczy firany oraz zasłony, które czasem zestawiane są dodatkowo z roletami. Niemniej jednak jest jeszcze inne rzadko znane nad Wisłą rozwiązanie – okiennice dekoracyjne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Na okna, ale również na drzwi szafy – wykorzystanie shuttersów

Najważniejszą właściwością shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych poruszają się, wobec tego można łatwo je ułożyć w różnych pozycjach, w zależności od zachcianek lokatorów. Wytwarza się je z polichlorku winylu (PCV), płyt MDF, jak również z listw drewnianych. Okiennice dekoracyjne shutters montuje się przeważnie na oknach, niemniej jednak tak samo dobrze będą się prezentować na drzwiach garderoby. Shuttersy to co prawda element okna, który w europejskim budownictwie wykorzystuje się wciąż sporadycznie, ale większa część z nas na pewno kina czy ekranu telewizora, bowiem tego rodzaju okiennice są niesłychanie popularne na obszarach z gorącym klimatem, a więc w USA i w Nowej Zelandii.

Shuttersy nadają pomieszczeniom nader wytworny wygląd

Prócz tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters świetnie wyglądają, mają one też praktyczne funkcje. Przy ich użyciu można w pasywny sposób regulować użycie promieni słonecznych: w gorące dni ograniczać gromadzenie się ciepła w domu, a w zimne – utrzymać je przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów aranżacyjnych i można założyć je na większości okien. Wytwarza i instaluje się je na zamówienie, co powoduje, iż są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem niż przykładowo żaluzje. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom nadzwyczaj gustowny wygląd, zatem podwyższają wartość domu. Należy też uwydatnić, że okiennice wewnętrzne shutters są regulowane bez wykorzystania żyłek, co rodzice dzieci oraz posiadacze zwierzaków, które mogłyby wplątać się zwisające sznurki, uznają na pewno za dodatkowy plus.

Dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]