Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

Tu zamówisz butelki na wino w hurcie.

Wytwarzanie żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż spora część rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych marek, jest to równolegle sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim pysznym, zdrowym czy też autorskim produktem. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać opakowane tak, by produkt długo pozostał świeży, a więc m.in. w słoiczki i butelki ze szkła. Zaletą takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ można je recyklingować.

Słoiki oraz butelki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Jasne jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. dżemy, soki czy pasty warzywne, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie jest tym samym dla niego zarówno formą optymalizacji wydatków, ponieważ zamawiając towar na palety przeważnie można liczyć na spory rabat od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań ze szkła jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u krajowego hurtownika butelek oraz słoików. Tym sposobem także dostanie opakowania dużo szybciej.

Co znajdziemy w ofercie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do przechowywania piwa, soków lub wina) i słoiczki. Dowożone są one do nabywcy na paletach zawierających – w zależności od kubatury opakowań – po 400, 1700, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Firmy posiadające własne auta dostawcze mogą także odebrać kupiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Wraz z butelkami oraz słoiczkami hurtowo można dodatkowo zamówić większą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki pasujące do danego rodzaju opakowania.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]