Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

słoik z kranikiem, słój z kranikiem

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają znaczne pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on często stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, kompotów, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego atutem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]