Muldy budowlane i inne kontenery budowlane

Muldy budowlane i inne kontenery budowlane

Nie szukaj już więcej! Tutaj zamówisz kontener na gruz.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na odpady – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są także kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]