Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Zobacz, gdzie kupić etykiety na bimber.

Obyczaj dawania prezentów na różne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego źródła najczęściej przekazywanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na osiemnastkę, urodziny lub ślub. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Personalizowane etykiety na wódkę weselną – podziękuj rodzinie oraz znajomym

Na weselu trunki nie tylko stoją na stolikach, ale też przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem na koniec zabawy. Taki prezent jest traktowany jako forma podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednakże takie butelki z wódką mogą również przerodzić się w fajną pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o dniu i miejscu ślubu, podziękowanie za obecność lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można kupić w rozmaitych kolorach i wzorach, więc bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji kupującego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napoje wyskokowe można użyć nie tylko z okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy imprezie imieninowej.

Ozdabiaj domowe przetwory wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można oznaczać butelki w domowej spiżarni. Jeżeli wytwarzasz własne nalewki, soki czy wina, a później dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi nawet bez okazji, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwyczajnej butelki. Oprócz tego flaszki można również oznaczać używając różnokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]