Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Drukarkę 3D kupisz na cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W asortymencie CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie oraz urządzenia. Wyliczono, że korzystając z drukarek 3D i drugich produktów Stratasys można nawet o 90 procent obniżyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Główne założenia pracy ekspertów firmy Stratasys to zapewnianie wysokiej klasy produktów i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Następnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs produkuje bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, innowacyjnej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się prostą obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można w krótkim czasie otrzymać jednakowe prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie stosowane w różnych sektorach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Wydruk jest solidny oraz precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie tworzą się zniekształcenia ani przemieszczenie się warstw.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]