Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Chcesz zamówić baniak na wino? Kliknij tutaj.

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako pomysłowy prezent dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu czy zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to również znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]