Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Dowiedz się więcej o wakacyjnym kursie rysunku w Krakowie.

Lubisz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Na tego rodzaju kursy zapisują się też osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Świetną propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]