Chcesz studiować architekturę? Rozważ udział w kursie rysunku architektonicznego

Chcesz studiować architekturę? Rozważ udział w kursie rysunku architektonicznego

Kurs rysunku architektonicznego - ta niebywała oferta Was zadowoli.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa dużo elementów – przede wszystkim fakt, że są to niesłychanie ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale również porady specjalistów pozwalające przygotować się lepiej do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu lub za granicą). Chętni mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]