Chcesz opanować malarstwo cyfrowe? Wybierz kurs digital painting

Chcesz opanować malarstwo cyfrowe? Wybierz kurs digital painting

Oferta kursu digital paintingu w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zyskuje coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana między innymi w reklamie, filmie i grach komputerowych. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować grafikę w programach graficznych, a także rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć bajkowe postaci. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak posługiwać się warstwami i maskami, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową radą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, reklamą, animacją i grami komputerowymi.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]