Na czym polega automatyczna obsługa należności?

automatyczne księgowanie faktur

Właściciele przedsiębiorstw stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie zredukować czas przeznaczany na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają zaledwie 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niezmiernie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla domów wypoczynkowych, podmiotów usługowych oraz biur podróży

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to wartościowe rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, tym samym bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach prywatnych albo językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Gdy pomiot za realizację usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]