Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z psychologiem UK.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Na chwilę obecną powodu Brexitu fala emigracji właściwie zanikła, lecz nadal nie brakuje ludzi skorych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może stwarzać ogrom kłopotów, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy terapeuty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu utrapieniami się upora?

Przebywanie na Wyspach oraz związana z tym rozłąka z rodziną, a także praca na terenie obcego kraju, mogą generować mnóstwo problemów, którym wyjątkowo ciężko jest podołać. Separacja z bliskimi często wywołuje bardzo duży stres. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą także trudności ze znalezieniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest wcale nierzadko spotykana, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania te wyjątkowo trudno jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie trzeba obawiać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas wizyty zostaną przekazane komuś innemu. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy ukrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co mówi do niej specjalista.

Dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339