Usługi dla ekip budowlanych – wypożyczalnia szalunków

Usługi dla ekip budowlanych – wypożyczalnia szalunków

Wynajem szalunków - w tym miejscu poznasz korzystną ofertę.

Szalowanie to jedna z najchętniej stosowanych w budownictwie technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego typu forma, do której wylewany jest beton – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle budowane są z drewna, lecz łatwo zaobserwować również wersje wykonane ze stali, a czasem również tworzyw syntetycznych. Pozostałymi istotnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które pozwalają na osiągnięcie wymaganych rezultatów. Jednak z uwagi na duże ceny nie wszystkie ekipy budowlane posiadają własne szalunki. Kiedy okażą się potrzebne, mogą wszak po prostu je wynająć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to dziś bardzo często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich ekip?

Zakup własnych szalunków okaże się trafionym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed momentem wspomnieliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeśli jednak wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej firmy, dobrze sprawdzić atuty, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Głównie z powodów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie będzie bardziej korzystne niż ich zakup. Warto wspomnieć również o wygodzie, gdyż przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować poważne wydatki.

Która firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na ofertę firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób otrzymamy pewność, że szalunki będą solidne i funkcjonalne. Naprawdę ważna okaże się też troska o korzystającego z usługi – w sytuacji, gdy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia prac nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wahania się dobrze z kolei wejść do internetu, by dowiedzieć się, co o usługach konkretnej firmy mówią poprzedni klienci.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]