Producent blach dachowych – kompleksowa obsługa dla budownictwa

Producent blach dachowych – kompleksowa obsługa dla budownictwa

Więcej informacji o nowoczesnych pokryć dachowych.

Montowane przez dziesiątki lat popularne dachówki ceramiczne czy betonowe na powrót ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wykonanym z blachy. Liczne zalety tych ostatnich przyczyniły się do tego, że są one rekomendowanym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale też dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – dlaczego warto na nie postawić?

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z paru przyczyn. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachoweji jednocześnie ułatwia przewóz i rozładunek tych modułów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, iż ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i szybsze w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich równe rozłożenie zabiera zazwyczaj dużo więcej godzin. Następną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do zasadniczo każdej, również niezwykle wymyślnej, struktury dachu, gdyż blachodachówkę da się bez problemu dociąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe bardzo dobrze się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starszych budynków, głównie dlatego, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się również lepszą szczelnością. Oprócz tego łatwo je wyczyścić. W zasadzie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku silnych zabrudzeń – preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić blachodachówki wysokiej jakości?

Aby kupić nowoczesne blachodachówki wysokiej jakości nie musisz szukać daleko. Na rodzimym rynku od 3 dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się ogromny wybór blach trapezowych, blachodachówek oraz paneli dachowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych producenta, funkcjonujących na obszarze 4 województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz małopolskiego. REGAMET w szczególności pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję, jak również powstawanie zarysowań. Firma Regamet stawia na kompleksową obsługę klienta, stąd prócz swoich produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi okna dachowe czy systemy rynnowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych renomowanych marek.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08