Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Szukasz podpór szalunkowych? Wejdź na sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. Jak się ich używa? Kiedy opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich funkcja

Pośród szalunków wyróżniamy deskowania ścienne, do wykopów i podpory stropowe. Ten ostatni rodzaj stosowany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego można pokryć strop cementem i odpowiednie jego uformowanie. Ważną funkcję pełnią również drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezastąpione w czasie prowadzania robót budowlanych. Podpory szalunkowe wykonywane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala używać ich w różnych sytuacjach. Zazwyczaj w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów lub od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się wysoką wytrzymałością, są również łatwe w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Wśród czołowych producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, jak również części wykonywane przez firmy Pionart, Hunnebeck czy Olan. Na szczególną uwagę zasługują podpory Peri wyróżniające się imponującą jakością, przemyślaną konstrukcją oraz nowatorskimi rozwiązaniami. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do używania nawet w niekorzystnych warunkach. Aktualnie sporo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – przystępne ceny sprawiają, że usługi te zyskują na popularności. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można także oszczędzić czas.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]