Biuro architekta – Bartłomiej Sitarski

Biuro architekta – Bartłomiej Sitarski

Potrzebujesz skorzystać z oferty biura architektonicznego Kraków? Koniecznie sprawdź barteksitarski.pl.

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w Twoim nowym gniazdku każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Sukces Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, jaki projekt domu wybierzesz. Znalezienie najlepszych propozycji nie powinno na szczęście sprawić kłopotów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna albo, jeśli zależy ci na terminie, możesz kupić katalogowy projekt. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze? Które wybrać??

Projekt z katalogu – taniej niż w biurze architektonicznym

W sieci w parę chwil znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są wśród nich propozycje dla klientów z niewielkimi wymaganiami i tych, którzy chcą zyskać bardziej oryginalny dokument. Ich najmocniejszą stroną jest z pewnością cena – za nieskomplikowane wydasz już za trochę więcej, niż dwa tysiące PLN. Oprócz tego będzie to najlepsza opcja dla klientów, którym zależy na krótkim terminie – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle innych budynków. Decydując się na podobne wyjście możemy być pewni, że projekt spełni wszystkie nasze wymagania – zanim go wykona, architekt zapyta nas, co jest dla nas najistotniejsze.

Ile zapłacisz w biurze architektonicznym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne okaże się jednak dużo droższy niż katalogowy – klienci, którzy się na niego zdecydują muszą przygotować się na koszt około 200 złotych za m2.

Dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]