Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Jeśli potrzebujesz bransoletek z koralikami, koniecznie sprawdź https://www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami.

Gdy chcemy posiadać niepowtarzalne bransoletki z koralików, najlepiej przygotować je w domu. Oczywiście możemy również nabyć je w butiku, jednak nie będą już tak bardzo oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ sprawdzają się na każdą okoliczność.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najpowszechniejszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą igły, nici, szydełka i zestawu koralików tworzymy unikalną biżuterię. To prosta technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym sznurze.Jak samodzielnie tworzyć bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się też w Internecie zapoznając się z samouczkami.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Trudniejszym sposobem umożliwiającym wykonanie płaskiej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większego skupienia oraz dużej ilości wolnego czasu. Do zrobienia bransoletki tą metodą potrzebna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest bardzo duża liczba wzorców, jakimi możemy posiłkować się przy pracy nad naszą biżuterią. Dzięki technice, możemy korzystania z cyfrowych schematów, które znacznie upraszczają wykonywanie osobistej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno jednokolorowe modele, jak i takie, które zawierają przenikanie kolorystyczne.Jeśli jednak mamy mało czasu i nie mamy zdolności manualnych, możemy znaleźć piękne bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z dodatkami.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]