Wybierz klasykę – kolczyki z cyrkoniami

biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały podarunek dla eleganckiej kobiety. Tego rodzaju świecidełka doskonale harmonizują się z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak dobierać dodatki z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące niepowtarzalne cechy estetyczne. Mienią się pod wpływem światła szykownym blaskiem, są fachowo wyszlifowane oraz pozbawione koloru. Ich wygląd wspaniale przypomina drogocenne kryształy, używane są więc jako detal biżuteryjny. Na rynku dostaniemy również zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez użycie odpowiednich komponentów można uzyskać poniższe zabarwienia: niebieski, pomarańczowy, seledynowy, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Gdzie dostaniemy kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te połyskujące dodatki są twarde i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, dlatego idealnie pasują do srebrnych obrączek, kolii, jak również łańcuszków. W jakich sklepach kupimy dodatki z cyrkoniami? Szeroki asortyment zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych rozmiarach i świetnych cenach. Wystarczy parę kliknięć i mamy wymarzoną i modną biżuterię. Nabywcy często wybierają proste kolczyki, ale także te różnorodnie zdobione.