Stylowe srebrne kolczyki

Stylowe srebrne kolczyki

Więcej o kolczykach srebrnych na srebrnekolczyki.pl.

Jednymi z najczęściej wybieranych przez Polki akcesoriów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Są idealne na każdą sytuację – bardzo wzniosłą i mniej formalną. Zobaczmy dlaczego są tak popularne i gdzie możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych fasonach. Najczęściej kupowane są subtelne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, jak również eleganckie. Równie często wybierane są długie kolczyki, które pięknie wydłużają szyję. Są okraszone drogocennymi kryształkami albo całkowicie klasyczne. Elementy wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku biżuterii z stopów nieszlachetnych. Najbardziej niebanalne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc wybierając je sprawdźmy próbę oraz technikę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały doskonale, należy skrupulatnie je oczyszczać i na bieżąco eliminować śniedź. Powinno się wycierać je regularnie miękką ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne preparaty zapobiegające ciemnieniu, a nieużywane kolczyki chować w zamkniętych woreczkach. Nie polecamy natomiast starych technik polerowania, typu pasta do zębów czy ocet. Takie preparaty mocno rysują delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób jest na pewno w e-sklepach, które proponują szybką dostawę i rozmaite obniżki cen. Poza tym zakupy online to niezwykły komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.