Sklep jubilerski – dlaczego warto tam kupować biżuterię?

Sklep jubilerski – dlaczego warto tam kupować biżuterię?

Sklep jubilerski Kraków - asortyment na miarę Twoich oczekiwań.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozwojem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Obecnie entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie wyszukamy nieomal wszystko, wciąż wiele produktów warto nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Zakup platynowej broszki, naszyjnika lub pierścionka wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, żeby być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej bezpośrednio u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy mamy zamiar nabyć obrączki bądź pierścionek, mamy okazję przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli natomiast wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny albo zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego obwodu ewentualnie wykona nowy. Kolejnym atutem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej wskazówki złotnika. Poradzi on nam jak dobrać stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, zaprezentuje aktualne trendy we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie wręcza się z okazji ślubu, urodzin czy komunii.

Sklep jubilerski – naprawa uszkodzonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również świadczą inne usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek bądź odpadł kamień z kolczyka, jubiler ekspresowo i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy obwód palca, jubiler poprawi obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na wisiorku lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę albo inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeśli chcemy obdarować kogoś wyjątkowym upominkiem, albo mamy własny pomysł na naszyjnik lub broszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w szkatułce mamy zniszczoną bądź niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]