Skrzynka telekomunikacyjna – najważniejsze informacje

Skrzynka telekomunikacyjna – najważniejsze informacje

Jeśli szukasz skrzynki telekomunikacyjnej, koniecznie sprawdź www.telmor.pl.

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być niezwykle funkcjonalne. Na rynku wyróżniamy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz budynków i poza nimi

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana ze wzmocnionego metalu i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy kilka najważniejszych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na zewnątrz budynków, która musi wytrzymać ingerencje osób niepowołanych, jak również ekstremalne warunki. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się kluczowe przewody – takie jak kable koncentryczne oraz główne przyłącza urządzeń – modemy TVK, multiswitche. Poszczególne urządzenia można zainstalować m. in. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne wymiary

Ważnym elementem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. W tym celu służą uniwersalne zamki. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w przypadku na dzieci. Nie można zapominać również o zachowaniu ładu w środku szafki – do tego celu służą dedykowane komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do swoich potrzeb.

Dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]