Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Na tej stronie znajdziesz więcej szczegółów o ofercie dystrybutora silników elektrycznych.

Coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych producentów.

Motoreduktory, przekładnie i silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, przekładni falowych i planetarnych, a także motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z wysokiej klasy surowców przez najlepszych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy wyposażenia medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 95%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, a także przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]