Nowoczesne meble biurowe to wizytówka Twojej firmy

Nowoczesne meble biurowe to wizytówka Twojej firmy

Dalsze informacje o nowoczesnych meblach biurowych.

Wiele lat temu odrzucono już przeświadczenie, iż jedyną rolą mebli biurowych jest ich funkcjonalność. W dzisiejszych czasach aranżując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy w prywatnym home office kierujemy się tym, żeby meble jakie w nim postawimy odznaczały się również ergonomią oraz przyjemnym dla oka wyglądem. Meble spełniające wszystkie powyższe cechy można znaleźć w portfolio poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od lat 80-tych XX wieku tworzy najwyższej jakości meble biurowe na rynek lokalny oraz zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe – wyższa wydajność i lepsze planowanie pracy

Co wyróżnia nowoczesne meble biurowe? To w pierwszej kolejności meble, które odpowiadają na wszelkie potrzeby użytkownika. Pomagają one w znakomitej organizacji zadań stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Równolegle znamionuje je wysoka trwałość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat nawet przy ich niezmiernie intensywnej eksploatacji. Taki poziom wytrzymałości mebli możliwy jest tylko przy stosowaniu przez producenta wyśrubowanych standardów procesu produkcji, w tym w wykorzystaniu najlepszych surowców, ale nie małą rolę odgrywa tu głęboko przemyślana konstrukcja każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie funkcjonalność z estetyką. Wszak mebel stanowiący najważniejszy element komfortowej przestrzeni biurowej musi dawać możliwość dostosowania go do odmiennych stylów pracy użytkowników, ale nie powinien w tym samym czasie zaburzać stylistyki otoczenia. W biurze codziennie pozostaje się przez minimum 8 godzin, a im swobodniej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym wyższa staje się efektywność jego pracy. Poza tym, to jak wygląda jest zasadniczo wizytówką firmy, która niemało może o niej powiedzieć potencjalnemu partnerowi na długo przed podjęciem decyzji o współpracy.

Co ma w swoim portfolio polski producent mebli biurowych?

Fabryka mebli BALMA S.A. z siedzibą w Poznaniu w swoim portfolio produktów ma zasadniczo wszystko co konieczne do wyposażenia biura. Oprócz standardowego wyposażenia jak biurka, regały i stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne, u tego producenta mebli biurowych kupić można też ścianki i parawany pozwalające podzielić przestrzeń pracy na mniejsze sektory, lady recepcyjne, taborety czy hokery z tapicerowanymi siedziskami, a nawet kwietniki wpisujące się w estetykę nowoczesnego biura. Znaczącą częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są funkcjonalne biurka i stoły z opcją dostosowania wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik szybko może zmienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, a w efekcie zmniejszyć ryzyko uciążliwego ból pleców.

Dane adresowe:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]